Akcesoria do świetlików dachowych

Skontaktuj się z nami:

Tel.: +48 52 569 15 10
Kom: +48 787 989 755
Mail: biuro@mpskylights.pl

Darmowa Wycena:

Sprawdź Także

Jesteśmy dystrybutorem wysokiej klasy akcesoriów do świetlików dachowych. Oferujemy certyfikowane, atestowane produkty, które cechuje trwałość i niezawodność. W naszej ofercie znajdziesz elektryczne siłowniki do klap dymowych, a także:

  • centralę pogodową CP-03,
  • czujkę deszcz-wiatr CDW-03,
  • przyciski PP31 i PP40,
  • otwieracz ręczny i korbę.

Siłowniki elektryczne

Siłowniki zębatkowe E300, E500, E750

Akcesoria z serii E300, E500 i E750 to izolowane urządzenia zębatkowe, które posiadają obudowę z tworzywa sztucznego. W zależności od modelu, różnią się od siebie długością wysuwu (300 mm, 500 mm i 750 mm). Używane są w systemach oddymiających i przewietrzających. Ich klasa szczelności (IP54) oraz gumowa osłona wrzeciona pozwala na wykorzystanie tych akcesoriów w pomieszczeniach o wysokim zapyleniu.

Siłownik elektryczny SM450

Siłownik elektryczny do klap dymowych o oznaczeniu SM450 ma napęd trzpieniowy i charakteryzuje się dużą siłą wypychania i zwartą konstrukcją. Znajduje zastosowanie w przypadku uchylania okien, świetlików i konstrukcji oddymiających. Maksymalne wysunięcie siłownika elektrycznego wynosi 300 mm (istnieje możliwość zastosowania ogranicznika).

Siłownik zębatkowy T50

Ergonomiczny element zębatkowy T50 z regulowaną długością wysuwu stosowany jest w klapach dymowych, oknach i świetlikach dachowych. Można go skonfigurować do wersji pojedynczej, podwójnej oraz potrójnej. Komponent charakteryzuje się klasą szczelności IP55.

Siłownik wrzecionowy ST450

ST450 to model wrzecionowy przeznaczony do okien, systemów oddymiających oraz świetlików dachowych. Wśród akcesoriów dostępnych w ofercie cechuje się tym, że jest prosty w montażu i odporny na działanie wilgoci (klasa szczelności IP55). Istnieje możliwość połączenia go z pilotem lub przyciskiem żaluzjowym. Maksymalne wysunięcie wynosi 300 mm. 

Siłownik łańcuchowy ACK4

ACK4 jest siłownikiem łańcuchowym używanym w klapach dymowych, wyłazów dachowych i systemach oddymiających. Zastosowanie ACK4 umożliwia elektroniczną regulację w zakresie siedmiu wysuwów krańcowych. Podwójnie izolowane elementy elektryczne schowane są pod obudową zewnętrzną wykonaną z aluminium. Maksymalny wysuw wynosi 400 mm.