Świetliki rurowe / dachowe tunelowe

Skontaktuj się z nami:

Tel.: +48 52 569 15 10
Kom: +48 787 989 755
Mail: biuro@mpskylights.pl

Darmowa Wycena:

Sprawdź Także

Świetliki rurowe

Oferowany przez naszą firmę w atrakcyjnej cenie świetlik rurowy to zestaw elementów, które po montażu na dachu dostarcza dzienne, naturalne światło do pomieszczeń, w których nie można zainstalować okien dachowych lub jest ich zbyt mało, jak również przez kilka kondygnacji budynku. Świetliki tunelowe dachowe umożliwiają dostarczenie dziennego światła tam, gdzie to do tej pory było to niemożliwe jak np. w piwnicy, do łazienki i korytarza czy garderoby w domach prywatnych, jak i magazynów, biur, sal w szkole, holi, świetlic, innych pomieszczeń użyteczności publicznej i przemysłowej. Szczególnie zalecane jest stosowanie świetlika tunelowego nad stanowiskami pracy oraz we wszystkich innych pomieszczeniach, w których szczególnie intensywnie używamy naszego wzroku. Świetliki rurowe dachowe doskonale nadają się również do oświetlania tych pomieszczeń, które znajdują się poniżej poziomu gruntu – piwnice, garaże, ciągi komunikacyjne, baseny, sale konferencyjne, magazyny, zaplecza. Zróżnicowany asortyment, niska cena i doradztwo zakupowe to atuty MP SKYLIGHTS.

świetlik rurowy

Świetliki dachowe tunelowe

Prezentowane świetliki tunelowe nadają się do zamontowania na wszystkich rodzajach dachów zarówno spadzistych, jak i płaskich.

Gdy zdecydujemy się na zainstalowanie świetlika rurowego na dachu płaskim, wtedy zalecamy, aby kopuła świetlika rurowego wraz z obróbką blacharską umieszczona była na ocieplonej podstawie dachowej.

Do dachów skośnych polecamy także w super cenie kołnierze uszczelniające dopasowane do rodzaju pokrycia dachu. W przypadku doświetlania pomieszczeń poniżej poziomu gruntu rura światłonośna wprowadzona jest poniżej poziomu gruntu, a kopuła osadzona w opasce budynku.

świetliki dachowe tunelowe cena

Kopuła dachowa wykonana z wysokiej jakości PMMA montowana jest w odpowiednim miejscu na dachu. Światło słoneczne wpada do rury światłonośnej przez kopułę świetlika tunelowego zamontowaną na dachu. Następnie promienie świetlne na zasadzie odbić lustrzanych kierowane są rurą światłonośną na pryzmatyczny rozpraszacz, który możemy rozmieścić w dogodny dla nas sposób np. w kasetonach sufitu podwieszanego, tak aby uzyskać jak najlepsze efekty oświetlenia pomieszczenia.

Świetliki dachowe tunelowe dostępne w atrakcyjnej cenie są w trzech rozmiarach o średnicach przewodów rurowych wynoszących 250 mm, 350 mm i 550 mm oraz 850 mm.

Rodzaje świetlików rurowych:

Oferta rurowych dachowych świetlików tunelowych obejmuje serie z kopułą i rurą światłonośną (giętką lub sztywną). W katalogu mamy również wersje z dodatkowym doświetleniem oraz modele z podstawą i kołnierzem przeznaczone do zamontowania na płaskich dachach.

Niezależnie jednak od rodzaju sprzedawane artykuły wykonane zostały z wysokiej klasy materiałów. Dzięki swojej konstrukcji nadają się do montażu w różnych obiektach. Nasze kopułkowe tunelowe produkty są powszechnie wykorzystywane w budynkach przemysłowych, handlowych, usługowych, terminalach logistycznych, obiektach magazynowych, halach sportowych oraz obiektach użyteczności publicznej.

Co ważne, każdy świetlik dachowy rurowy spełnia wszystkie obowiązujące normy PN-EN. Jest wodoszczelny oraz odporny na obciążenia skierowane w dół i górę. Oferowane produkty odznaczają się wysoką wytrzymałością, długim okresem użytkowania oraz są odporne na uderzenia niewielkich przedmiotów twardych. To świetne rozwiązanie do zapewnienia odpowiedniej ilości dziennego światła, które u nas można zamówić w dobrej cenie.

świetlik dachowy rurowy cena procenta - z kopułą i giętką rurą światłonośną
Z kopułą i giętką rurą światłonośną
Z kopułą i sztywną rurą  światłonośną
Płaski ze sztywną rurą światłonośna i doświetleniem
świetliki dachowe z płyt poliwęglanowych - płaski z elastyczną rurą światłonośną i doświetleniem
Płaski z elastyczną rurą światłonośna i doświetleniem
Z podstawą i kołnierzem do dachów płaskich
Przykładowe realizacje: